73-а річниця визволення України від німецько-фашистських окупантів

Дата: 30.10.2017 16:16

28 жовтня 1944 року завершилася Карпатська операція, і як результат всю територію України було звільнено від німецько – фашистських окупантів, відновлено західний кордон держави.

З тих пір минуло 73 роки, але подвиг українців у другій світовій війні, в ході кровопролитних боїв за звільнення рідної землі від ворога не зітреться в людській пам’яті, в серцях поколінь, що виросли вже після війни. 27 жовтня в Томашполі,  відбулися урочистості з вшанування героїв – визволителів та пам’яті полеглих у боях із фашизмом земляків.
У другій половині дня на центральній площі райцентру зібралися представники всіх установ організацій, закладів, воїни АТО, жителі селища. Разом з ними заступник Томашпільського селищного голови Іван Німерчук. В їхніх руках живі квіти, корзини та вінки.
Людна колона під звуки урочистої мелодії рушає до Меморіалу слави. Лягають на холодні плити квіти як символ вдячності за здобутий мир, за право жити на рідній землі.