Військова служба за контрактом

Дата: 30.10.2017 16:25

Томашпільський районний військовий комісаріат, здійснює відбір військовозобов’язаних та громадян призовного віку для укладання контрактів про проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України,

у високомобільні десантні війська ЗС України, війська морської  піхоти ВМС ЗС України які відновлюють боєздатність та плануються до ротації у вересні – грудні 2017 року на посади курсантів та здійснення навчання за відповідними програмами навчально-бойової підготовки за військово - обліковими спеціальностями (стрілецькі спеціальності, спеціальності бойових машин і бронетранспортерів, танків, розвідувальні спеціальності, спеціальності артилерії, водіїв та ін. ).

Строки військової служби при прийнятті на військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського і старшинського складу.

Для громадян України, які вперше прийняті на військову службу за контрактом, встановлюються такі строки військової служби в календарному обчисленні:

з військовослужбовцями, прийнятими на посади рядового складу —

строком на 3 роки;

з військовослужбовцями, прийнятими на посади сержантського і старшинського складу—строком від 3 до 5 років залежно від згоди сторін;

з військовослужбовцями, які приймаються на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення правового режиму воєнного стану—до закінчення особливого періоду або до оголошення рішення про демобілізацію;

з військовослужбовцями строкової військової служби та військовослужбовцями військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період, які під час дії особливого періоду вислужили не менше 11 місяців, осіб, звільнених з військової служби під час дії особливого періоду, які приймаються на військову службу за контрактом у період з моменту оголошення мобілізації до часу введення воєнного стану (настання воєнного часу) або оголошення рішення про демобілізацію —строком на 6 місяців.

Проходження військової служби у високо мобільних десантних військах прирівнюється 1 рік за 1,5 року.

(У разі закінчення особливого періоду або оголошення рішення про демобілізацію дія таких контрактів припиняється достроково).

Мотиваційні чинники відбору кандидатів на військову

службу за контрактом:

- заробітна плата від 8200 тис. грн. в зоні АТО додатково виплачується грошова винагорода:

на першій лінії оборони до 10000 тис. грн., на другій лінії оборони до 4500 тис. грн.;

- можливість отримати безкоштовну вищу освіту;

- безкоштовне лікування в закладах Міністерства Оборони України;

- можливість відпочити в закладах Міністерства Оборони України за 25% вартості, а членам сім'ї за 50% вартості;

- щорічна оплачувана відпустка;

- одноразова щорічна матеріальна допомога на вирішення соціально-побутових питань;

- при зміні місця служби виплачується підйомна допомога в розмірі двох посадових окладів;

- військовослужбовці за контрактом забезпечуються безкоштовним обідом;

- особи, які проходять військову службу за контрактом мають право вступати до вищих військових навчальних закладів для отримання вищої освіти (в тому числі заочно), під час навчання грошове забезпечення в розмірі 8200 тис. грн. виплачується щомісячно;

- військовослужбовці за контрактом мають право стати на чергу для отримання житла. До того часу поки військовослужбовцю не видадуть службове житло, йому держава компенсує кошти за піднайом житла;

- військовослужбовці за контрактом проходячи військову службу, мають можливість приймати участь у миротворчих операціях або інших заходах міжнародного військового співробітництва;

- військовослужбовці за контрактом забезпечуються військовою формою одягу.

Додатково: Керівництвом МО України приймається рішення щодо підвищення в двічі посадових окладів на посади які визначають боєздатність (навідники, командири бойових машин, механіки, командири відділень, командири гармат грошового забезпечення військовослужбовців за контрактом).

Охочим проходити військову службу за контрактом У Збройних Силах України необхідно звертатися до Томашпільського РВК за адресою: смт. Томашпіль, вул. І.Гаврилюка, 23.

Контактний телефон 2-14-54.

Відповідальна особа: заступник військового комісара – начальник відділення комплектування старший лейтенант Рузяк В.Д. (0671936590).