Томашпільська селищна об`єднана територіальна громада

Шановні томашпільчани-ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС!

Дата: 11.12.2015 16:32

День 14 грудня вкотре нагадує нам про те, якою дорогою ціною вдалося приборкати оскаженілий атом, що ніс смертельну загрозу всьому людству. Схиляємо голови перед Вашим неоціненний подвигом, мужністю, героїзмом. Вічна вдячність всім Вам, живим, і світла пам'ять, тим, хто відійшов за межу вічності.

Чорнобильські дзвони лунають над нами й тепер, і  того відлуння вистачить ще не на одне покоління. Тож будьмо пильними, милосердними і вдячними.

Від імені депутатського корпусу, членів виконкому селищної ради, від себе особисто зичу Вам, шановні ліквідатори, Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, щастя, удачі, щирої уваги і поваги від людей. Нехай сонце миру зігріває Вас своїм теплом ще багато-багато років.

З глибокою повагою і вдячністю

Селищний голова Томашполя                                             В.Немировський