Представниці Томашпільської ОТГ взяли участь у Обласному форумі  «55+»

Дата: 24.09.2020 14:12

23 вересня відбувся Обласний форум для людей старшого віку «55+», організатором якого є Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації. Від об’єднаної територіальної громади комунальною установою «Центр надання соціальних послуг» Томашпільської селищної ради делеговано двох учасниць Олену Годну та Аллу Ковальчук, які активно змагались в спортивній естафеті «Сеньйоріада».

Олену Годну нагороджено Подяками облдержадміністрації за активну життєву позицію та вагомий внесок у розвиток громади і КУ «ЦНСП Томашпільської селищної ради» за активну участь в Обласному форумі для людей старшого віку «55+» та Грамотою у номінації «Найактивніший вболівальник» спортивної естафети «Обласна Сеньйоріада-2020».
Щиро дякуємо нашим представницям за те, що гідно представили нашу громаду, та за сприяння в забезпеченні транспортом і пальним - голові селищної ради Валерію Немировському. Окремі слова подяки адресуємо підприємцю Миколі Бойку за запашний коровай, жительці Томашполя Тетяні Мельник за гостинці, підопічній Центру Ользі Задвірній за вишиту молитву та  вихованцям ДНЗ «Сонечко» за виготовлені обереги, з якими представлялись учасниці.

Людмила Поперечна, директор КУ «ЦНСП Томашпільської селищної ради»