Дата: 24.09.2020 19:23

Сьогодні відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради. Перед початком розгляду питань порядку денного, селищний голова Валерій Немировський представив членам виконкому начальника новоствореної Служби у справах дітей при Томашпільській селищній раді Оксану Ярош, яка проінформувала членів виконавчого комітету про принципи роботи та завдання Служби, а також про утворення комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті селищної ради.

Члени виконкому внесли зміни до бюджету селищної ради на 2020 рік, затвердили план роботи виконкому на ІV квартал 2020 року, а також заслухали та затвердили «Програму розвитку (роботи) Паланського будинку культури на період з жовтня 2020 р. по жовтень 2021 р.», з яким виступила новопризначена завідувачка закладу Лариса Прокопчук. Одноразову матеріальну допомогу на лікування виділено жителям Томашполя, Ракови, Рожнятівки, та Калинки.