Відбулася 49 чергова сесія селищної ради 8 скликання

Дата: 30.09.2020 12:00

29 вересня 2020 року у селищному будинку культури відбулася 49  чергова сесія селищної ради 8 скликання під головуванням селищного голови Валерія Немировського, в якій взяли участь 23 депутати із 38.

У зв’язку з необхідністю своєчасного реагування обранці внесли зміни до порядку денного та першим розглянули питання надання згоди на прийняття до комунальної власності  Томашпільської ОТГ майна, яке належить до спільної власності територіальних громад району і знаходиться в оперативному управлінні Томашпільської районної ради та об’єктів спільної власності територіальних громад району, а також мають намір звернутися до сесії Томашпільської районної ради з листом щодо виготовлення необхідних документів на усі запропоновані до передачі об’єкти.  Про роботу   відділу освіти  Томашпільської селищної ради у 2019 – 2020 навчальному році та завдання на 2020 – 2021 навчальний рік проінформував начальник відділу освіти Ігор Ярош. Керівники відповідних закладів доповіли про готовність закладів охорони здоров’я, освіти, культури, спорту селищної ради до роботи в осінньо-зимовий період 2020 – 2021 років. Депутати задовільнили клопотання відділу освіти про затвердження схем маршрутів, згідно з якими здійснюється підвезення учнів до шкіл. Надано дозвіл на списання опалювальних котлів та насосів Пилипи-Борівської та Рожнятівської шкіл, непридатних для використання, та які не підлягають ремонту через зношеність. Прийнято рішення про перепрофілювання по одній групі в Томашпільському ЗДО «Сонечко» та Антонівському ЗДО «Пролісок» та введення до штатного розпису 0,5 ставки посади асистента вихователя для роботи з дітьми, що підлягають навчанню згідно з інклюзивною формою навчання. Затверджено план роботи селищної ради на ІV квартал  2020 року. Також депутати внесли зміни до бюджету Томашпільської селищної ради на 2020 рік. Крім того вони розглянули низку земельних питань тощо.