Відбулося перше засідання комісії з питань захисту прав дитини Томашпільської селищної ради

Дата: 28.10.2020 11:34

24.09.2020 року рішенням виконавчого комітету Томашпільської селищної ради затверджено склад комісії з питань захисту прав дитини, перше засідання якої відбулося 20 жовтня. Комісією розглянуто стан утримання та виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються  в сім’ях опікунів та піклувальників на території об’єднаної громади.

Також надано дозвіл на направлення  та госпіталізацію малолітньої дитини до КНП «Вінницька обласна клінічна  психоневрологічна лікарня ім.акад. О.І. Ющенка». Члени комісії розглянули питання про взяття під соціальний супровід Томашпільського центру соціальних служб сім’ю жителів Томашполя. Комісія розглянула заяву громадянки П. щодо повернення в сім’ю малолітньої дитини з КНП «Тульчинський обласний спеціалізований будинок дитини для дітей з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки  Вінницької обласної ради», затвердила індивідуальні плани соціального захисту дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах і проживають на території Томашпільської селищної ОТГ.