Про скликання 1-ї сесії Томашпільської селищної ради 8 скликання

П О С Т А Н О В А
смт. Томашпіль
11 год. 00 хв.
20 листопада  2020 року                                                                       № 261

Про скликання першої сесії Томашпільської селищної ради Тульчинського району району Вінницької області
На підставі рішень Томашпільської селищної територіальної виборчої комісії Тульчинського району Вінницької області, керуючись частиною третьою статті 37, керуючись частиною третьою статті 283 Виборчого кодексу України, частиною четвертою статті 45, частиною другою статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Томашпільська селищна територіальна виборча комісія Тульчинського району постановляє:
1.    Скликати першу сесію новообраної Томашпільської селищної ради Тульчинського району Вінницької області VIII скликання 27 листопада 2020 р. о 10:00 за адресою: смт Томашпіль, вул. Черняховського 5, глядацька зала будинку культури.
2.    Під час першої сесії Томашпільської селищної ради Тульчинського району Вінницької області виконувати протиепідемічні заходи відповідно до вимог, затверджених постановою Кабінету Міністрів України «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короно вірусом SARS-CoV-2» від 22 липня 2020 р. №641.
3.    Уповноважити голову Томашпільської селищної територіальної виборчої комісії Тульчинського району Вінницької Бурбелу Оксану Михайлівну проінформувати раду про підсумки виборів депутатів Томашпільської селищної ради та Томашпільського селищного голови.
4.    Копії постанов про результати виборів та реєстрацію депутатів Томашпільської селищної ради і Томашпільського селищного голови надати Томашпільській селищній раді.
5.    Цю постанову вивісити для ознайомлення на стенді офіційних матеріалів комісії та опублікувати на офіційному сайті Томашпільської селищної об’єднаної територіальної громади.
6.    Зміст даної постанови довести до відома усіх зареєстрованих обраних депутатів Томашпільської селищної ради та зареєстрованого обраного Томашпільського селищного голови.
7.    Контроль за виконанням даної постанови покласти на голову Томашпільської СТВК Бурбелу О.М.

Голова Томашпільської СТВК                                                     О.М.Бурбела