Для збереження робочих місць держава пропонує одноразову матеріальну допомогу суб'єктам господарювання – юридичним особам в період обмежувальних протиепідемічних заходів.

Дата: 17.12.2020 09:39

Отримання допомоги регламентується Порядком надання одноразової матеріальної допомоги суб’єктам господарювання, розрахунку її розміру, стягнення, повернення невикористаної її суми, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2020р. № 1231.

Одноразова матеріальна допомога передбачена для виплати найманим працівникам суб'єктів господарювання - юридичних осіб, які в період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, пов’язаних з поширенням коронвірусної хвороби (COVID-19) скоротили або можуть скоротити передбачену законодавством тривалість робочого часу працівників.
Розмір допомоги визначається пропорційно робочому часу працівника, який скорочено або заплановано скоротити, у тому числі через простій, та не може перевищувати 8000 гривень на одного працівника.
Хто має право на отримання одноразової матеріальної допомоги?
Юридичні особи (роботодавці), які використовують працю найманих працівників.
Важливо: основний вид економічної діяльності таких роботодавців не входить до Переліку основних видів економічної діяльності щодо яких здійснюються обмежувальні протиепідемічні заходи, визначеного Кабінетом Міністрів України .
 Як подати необхідні для отримання одноразової допомоги документи?
Юридичні особи (роботодавці) можуть надати пакет документів в один із способів:
1.    Безпосередньо до центру зайнятості;
2.    Не електронну адресу центру (скановані копії).
 Важливо! Пакет документів можна подати до центру зайнятості не пізніше 21 грудня 2020 року.
За інформацією звертатись до Томашпільської районної філії Вінницького ОЦЗ.