Томашпіллям з краю в край іде святий Миколай

Дата: 18.12.2020 17:47
Кількість переглядів: 2042

Не секрет, що день Святого Миколая чекають не лише малята, а й дорослі. Адже це свято вселяє в нас любов, милосердя і натхнення на добрі справи. Наближення свята Чудотворця дарує нам віру у виконання наших найзаповітніших бажань.

Напередодні великого православного свята на просторій центральній площі Томашполя, яка ніби завмерла в передчутті свята на зустріч зі Святим Миколаєм та засвічення новорічної ялинки. Через карантин, на жаль, нечисленні колективи зі всіх шкіл старостинських округів (діти військовослужбовців, діти-сироти та з малозабепечених родин), вихованці Томашпільського ЗДО «Сонечко» брали участь в урочистому дійстві. Звертаючись гостей свята і дітвори селищний голова Валерій Немировський висловив сподівання, що Миколай нагородить всіх дітей,  які протягом року робили добрі справи, гарно вчилися, були чемними  і слухняними. Колядками та щедрівками вітали присутніх на святі зразковий дитячий фольклорний колектив «Вербиченька» Будинку дитячої творчості (керівник Людмила Синиця) та дитячий колектив «Русавочка» Стінянського будинку культури» (керівник Людмила Базюк). Найочікуванішим, кого чекали всі на святі, звісно, був Святий Миколай. Щирими словами та побажаннями він сипав на адресу всього люду та солодкими гостинцями частував артистів. Чудові пісенні вітання дарував народний хор Томашпільського селищного будинку культури. А привітання від найменших – вихованців ЗДО «Сонечко», подарували присутнім гарний настрій.
Кульмінацією свята стало запалення яскравих новорічних вогнів на зеленій красуні-ялинці. Саме вона нещодавно за ініціативи й давньої задумки селищного голови стала окрасою центру селища і зможе не один рік тішити своєю красою мешканців та гостей об’єднаної громади.
У великому дружньому колі завершилось урочисте дійство, де всім присутнім дітям Святий Миколай надав солодощі, а найменшим – і незабутні враження.