З Днем Святого Миколая!

Дата: 19.12.2020 07:45

19 грудня православні християни святкують День Угодника та Чудотворця - Святого Миколая. Це найсвітліше та найрадісніше свято, яке з нетерпінням чекають всі, - і дорослі і діти. Цього дня наші оселі сповнюються радістю, світлом, теплом і добрими сподіваннями.

Нехай і цьогоріч свято запам’ятається усім приємними несподіванками, гарним настроєм, подарунками та неповторними враженнями. Нехай кожен дорослий стане своєрідним помічником Святого та подарує тепло і увагу тим, хто найбільше потребує цього. Хай молитва Святого Миколая завжди
оберігає нас і наші родини, а у кожній оселі панують добробут та злагода. Зичу всім діточкам та дорослим міцного здоров’я, миру та радості. Нехай Святий Миколай освятить нас найкращими людськими чеснотами і благословить на добрі справи!

Селищний голова Валерій Немировський