Нові зупинки для жителів Томашполя, Липівки та Олександрівки

Дата: 31.12.2020 13:40

Гарними передноворічними подарунками для жителів Томашполя, Олександрівки та Липівки стали нещодавно встановлені при в'їзді до селища та сіл громадські зупинки. Завдяки підтримці депутатки Верховної Ради України Лариси Білозір та ПрАТ "Зернопродукт МХП" для мешканців та гостей сіл облаштовано сучасні зупинки. Вони зможуть зробити очікування транспорту комфортним та захистять від дощу чи снігу в негоду.
Голова Томашпільської територіальної громади Валерій Немировський, старости Липівського старостинського округу Юрій Криворука та Олександрівського округу - Сергій Барчак адресують щиру вдячність народній депутатці Ларисі Білозір та керівництву ПрАТ "Зернопродукт МХП" за допомогу у поліпшенні умов проживання мешканців Томашпільської громади.