Нова техніка для кращого обслуговування

Дата: 27.01.2021 11:39

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 28.10.2020 року питання прийому документів на призначення державної соціальної підтримки покладено на місцеві громади, тобто - на уповноважених осіб Томашпільської селищної ради.

Цими днями нашій територіальній громаді  Міністерством соціальної політики було надано необхідну комп’ютерну  техніку для виконання функцій у сфері соціального захисту населення громадян, в першу чергу – для організації роботи фронт-офісів соціального захисту населення з надання адміністративних послуг соціального характеру з використанням програмного комплексу «Соціальна громада» та передачі документів до бек-офісу для прийняття відповідних рішень.
Томашпільська селищна рада висловлює щиру подяку Мінсоцполітики та Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА, зокрема заступнику  директора Департаменту – Наталі Квят за всебічну підтримку в налагодженні (організації) процесу з надання соціальних послуг на місцях.