Чисті промені Лесиного слова

Дата: 16.02.2021 16:00

16 лютого  в Публічній бібліотеці Томашпільської селищної ради підбито підсумки онлайн – конкурсу читців – декламаторів «Чисті промені Лесиного слова», присвяченого 150 - річчю від  дня народження Лесі Українки. В конкурсі взяли участь 19 декламаторів  із сіл територіальної громади у трьох вікових категоріях: дошкільники, школярі та дорослі. Журі у складі Інни Карпин, Валентини Залюбівської, Олександри Ворохти, Євгенії Кукурудзи відзначило високий рівень підготовки учасників конкурсу та аудіовізуальне оформлення творів.

Серед дошкільнят перше місце посіла Іванка Димчук (с. Олександрівка). В категорії «школярі» - перше місце розділили між собою дві учасниці: Вікторія Височанська (смт. Томашпіль) та Ксенія Куцька (с. Гнатків). Друге місце зайняла Анастасія Савчук (с. Яланець).
Слід відзначити участь професійних декламаторів  третьої категорії «дорослі». Пісня на слова Лесі Українки «Давня весна» у виконанні Марії Шестопалько, директора Антонівського Будинку культури, зачарувала користувачів соціальних мереж та журі і посіла перше місце. Завідувач Олександрівської бібліотеки – філії Неля Щітницька – на другому місці, а у художнього керівника Комаргородського Будинку культури Світлани Ковальчук – заслужене третє місце.
А призи глядацьких симпатій дістались Єлізаветі Сідак (с. Стіна), Василині Вараниці (с. Кислицьке), Анжеліці Кривій (с. В. Русава) та Олександру Волосу (с. Ракова).
Декламатори – переможці візьмуть участь в обласному конкурсі – флешбуці «Українська Кассандро, твоє слово лунає». Підготовку учасників онлайн – конкурсу забезпечили бібліотечні працівники Томашпільської територіальної громади.