У Вінницькій області утворено 7 окружних прокуратур

Дата: 10.03.2021 10:25

Наказами Генерального прокурора України від 17.02.2020. на виконання вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо першочергових заходів із реформи органів прокуратури» від 19.09.2019 № 113-ІХ,, у зв'язку з утворенням з 15.03.2021 окружних прокуратур і припинення діяльності шляхом реорганізації місцевих прокуратур внесено зміни до структури обласних прокуратур.

Зокрема, у Вінницькій області утворено 7 окружних прокуратур:
1.    Вінницька окружна прокуратура (з місцем розташування у місті Вінниці). Юрисдикція розповсюджується на Вінницький район у межах: Агрономічної сільської територіальної громади, Вінницької міської територіальної громади, Гпіванської міської територіальної громади, Літипської селищної територіальної громади, Лука-Мелешківської сільської територіальної громади, Стрижавської селищної територіальної громади, Сутисківської селищної територіальної громади, Тиврівської селищної територіальної громади, Якушинецької сільської територіальної громади.
2.    Гайсинська окружна прокуратура (з місцем розташування у місті Гайсин). Компетенція розповсюджується на Гайсинський район.
3.    Жмеринська окружна прокуратура (з місцем розташування у місті Жмеринці). Юрисдикція розповсюджується на Жмеринський район.
4.    Могилів-Подільська окружна прокуратура (з місцем розташування г місті Могилеві-Подільському). Юрисдикція розповсюджується на Могилів-Подільський район.
5.    Немирівська окружна прокуратура (з місцем розташування у місті Немирові). Юрисдикція розповсюджується па Вінницький район у межах: Вороновицької селищної територіальної громади, Іллінецької міської територіальної громади, Липовецької міської територіальної громади, Немирівської міської територіальної громади, Оратівської селищної територіальної громади, Погребищенської міської територіальної громади, Турбівської селищної територіальної громади.
6.    Тульчинська окружна прокуратура (з місцем розташування у місті Тульчині). Юрисдикція розповсюджується на Тульчинський район.
7.    Хмільницька окружна прокуратура (з місцем розташування у місті Хмільнику). Юрисдикція розповсюджується па Хмільницький район.
При цьому в структурі Тульчинської окружної прокуратури, створено Томашпільський та Крижопільський відділи.
Юрисдикція Томашпільського відділу Тульчинської окружної прокуратури поширюється на Вапнярську та Томашпільську територіальні громади.
Тульчинська окружна прокуратура розташована за адресою: вул. Гагаріна, 14, м. Тульчин, 23600.
Томашпільський відділ Тульчинської окружної прокуратури - вул. Ігоря Гаврилюка, 57, смт. Томашпіль, 24200.
Крижопільський відділ Тульчинської окружної прокуратури вул. Ярослава Мудрого, 1, смт. Крижопіль, 24600.