16-те березня - День визволення Томашпільщини

Дата: 16.03.2021 08:26

Шановні жителі територіальної громади, гості нашого Томашпільського краю!
Щорічно 16-те березня ми відзначаємо як День визволення Томашпільщини від нацистських загарбників. З того далекого березня 1944 року минає 77 років, але й досі в спогадах старожилів оживають картини воєнного лихоліття, а наступні покоління, які не зазнали війни, зберігають пам'ять про тих, хто разом з весною приніс на окуповану ворогом територію волю і мир, хто віддав своє життя за наше право жити на своїй землі. Ми ніколи не забудемо, що завдяки мужності та стійкості наших дідів і прадідів Україну і світ було врятовано від нацистської чуми. Честь і слава захисникам і визволителям нашого краю!

Бажаю всім вам здоров’я, родинного тепла і благополуччя, упевненості в завтрашньому дні, в щасливому майбутті. Хай ніколи ні ви, ні ваші діти, внуки і правнуки не пізнають, що таке війна і що вона несе з собою. Нехай нас у всі часи об’єднує та згуртовує  любов до рідного краю  і бажання захистити рідну землю, зробити життя кращим, багатшим і квітучим. Нехай між нами панує атмосфера миру і добра, а в життя доля приносить тільки позитивні зміни, хай сім’ї будуть міцними, а діти ростуть здоровими і щасливими. Заради цього і йшли у смертельний бій з ворогом  наші діди і прадіди. Вічна їм пам'ять і вічна слава!

Валерій Немировський, селищний голова