ДЯКУЄМО ДОНОРАМ !

Дата: 26.05.2021 14:01

Донорство  крові  є важливою частиною системи охорони здоров’я кожної країни.  Донорство крові -  добровільна ,  але  дуже  почесна  справа,  яка  допомагає  рятувати десятки  людських  життів.
Гасло «Здай  кров -  врятуй  життя»  -  не  для  красного  слівця . Такі  лікувальні  заклади, як пологовий будинок, військовий шпиталь, хірургічне відділення, опіковий центр, травматологічне чи онкологічне відділення,  не  можуть  функціонувати  без використання  препаратів  крові  та  її  компонентів,  потреба в  них виникає одразу,  коли є  реальна  загроза   життю  людини.

25 травня 2021р.  в КНП «Томашпільська ЦРЛ»  був  проведений  День  донора.  На    заклик медичної установи  здати    кров відгукнулися  працівники   Томашпільської  селищної  ради,   Липівського, П.Борівського, Рожнятівського,  Стінянського,  Раківського, Вилянського, Комаргородського, Горишківського,  Антонівського,  Яланецького, Нетребівського  старостатів Томашпільської  територіальної   громади,  мешканці  яких  активно  долучилися  до  здачі  крові.
Стали  донорами  також співробітники відділення  поліції №2 Тульчинського РВП Вінницькій області, Томашпільського РТЦК та СП( військкомату). Понад  60 мешканців  нашої Томашпільської  громади взяли участь у здачі крові. Всього  за цей день  заготовлено  27, 189 л  крові. Вдячні  всім і  кожному  особисто ,  хто  відгукнувся на    заклик медиків  і прийшов  здати кров.
Це дійсно  велика  і  дуже  добра  справа,  яка  допомагає  рятувати  людські життя.
Велика  пошана і  подяка  донорам.
Доброго  всім  здоров’я !