Меморандум про співпрацю з БО «Благодійний фонд «МХП – Громаді» та Томашпільською селищною радою підписано

Дата: 31.05.2021 16:03

Цими днями в Томашпільській селищній раді між БО «Благодійний фонд «МХП – Громаді», який представляв регіональний менеджер із соціальних проєктів Петро Андрієць, та Томашпільською селищною радою в особі селищного голови Валерія Немировського  підписано Меморандум про співпрацю, конкретно про співпрацю в сфері  сприяння регіональному розвитку населених пунктів Томашпільської територіальної громади, на територіях яких задіяні виробничі потужності ПрАТ "Зернопродукт МХП" із залученням  інших  громадських організацій, донорів, бізнес-партнерів.

В рамках досягнення мети Меморандуму реалізовуватимуться спільні проєкти, програми, громадські ініціативи та акції, спрямовані на   розвиток людського капіталу; підтримку громадського здоров’я;  розвиток спроможності громад; збереження та відновлення екології.
   Згідно з умовами Меморандуму Благодійний фонд з свого боку зобов’язується сприяти в межах своїх повноважень та чинного законодавства України налагодженню взаємодії з органом місцевого самоврядування і в межах своїх фінансових можливостей брати участь у спільному фінансуванні проєктів регіонального розвитку на спільних територіях ведення планової діяльності.
 Відповідно орган місцевого самоврядування зобов’язується надавати  Благодійному фонду для реалізації розроблену та узгоджену з Партнером програму, що може охоплювати різні аспекти життєдіяльності громад та має в обов’язковому порядку відповідати усім засадам цього Меморандуму, а також не суперечити внутрішнім кодексам, процедурам органу місцевого самоврядування та чинному законодавству України.