Міжнародний день захисту дітей

Дата: 01.06.2021 08:38

Дорогі діти! Шановні батьки!
 Щороку 1 червня в перший день літа в світі відзначається Міжнародний день захисту дітей, який має привернути увагу дорослих, суспільства і держави в цілому до захисту їхніх прав.

Дитинство – чудова пора в житті людини, адже саме в дитинстві мріємо і віримо в здійснення мрій, дитинство – це пора сподівань і світлих надій, це - коли поруч тато і мама - найрідніші  у світі люди. І немає більшого щастя у світі, як посмішка дитини. А турбота  про підростаюче покоління, про його майбуття – головний обовязок батьків, суспільства і держави. Врешті – решт ми для цього живемо і працюємо.
Зігріваючи  теплом і любовю кожне дитяче серце, обєднуючи зусилля заради майбутнього, ми виховуємо достойних громадян, справжніх патріотів, які неодмінно стануть гордістю  держави. Діти – майбутнє наше, а значить і майбутнє України. Тож саме від нас, дорослих, сьогодні залежить, як складеться доля кожної маленької людини.
  Бажаю всім дітям рости здоровими, веселими, радісними. Нехай небо над головою буде мирним, а кожен новий день – добрим і цікавим. Батькам зичу терпіння, доброти, мудрості й наснаги.

Селищний голова                            Валерій Немировський