Міжнародний день захисту дітей на Томашпільщині: Томашпіль БДТ

Дата: 02.06.2021 09:31

Вперше за півтора року в селищному Будинку культури знову залунали дитячі голоси, а просторий глядацький зал  заповнили глядачі. У Міжнародний день захисту дітей з дотриманням карантинних заходів тут традиційно звітували про свою роботу педагоги та  вихованці селищного Будинку дитячої творчості зразковий танцювальний колектив «Шарм» (керівник Мирослава Олійник), зразковий колектив «Імпульс» (керівник Катерина Боварь, зразковий фольклорно – етнографічний ансамбль «Вербиченька» (керівник Людмила Синиця).

Захід вразив феєрією музики, пластикою, гармонією, відшліфованістю рухів при виконанні танців. І це при тому, що більшість занять гуртків проходили он – лайн. А ще  - розмаїттям сценічних костюмів, яскравістю кольорів, масовістю, багатством танцювальних па, оригінальністю постановок. Цей перелік можна продовжувати, але й так зрозуміло, що за всім цим стоїть величезна робота керівників колективів, що в цей успіх вкладені їх натхнення, віра, розум, здоровя,  врешті – решт і талант. Що цю красу вони творили разом з дітьми, їхніми батьками. Тому й торкнулося сценічне дійство душі кожного в залі, тому щедро нагороджували вони  оплесками кожен виступ юних артистів.
Привітав вихованців і колектив  Будинку дитячої творчості зі святом дитинства селищний голова Валерій Немировський та вручив Подяки від селищної ради керівникам зразкових колективів « Вербиченька», «Шарм», «Імпульс». Теплі вітання адресували дітям Ігор Ярош, начальник відділу освіти, спорту, культури і туризму Ігор Ярош та Тетяна Юзвак -  представник народної депутатки Верховної Ради України Лариси Білозір, яка передали всім вихованцям позакласного закладу солодощі від Лариси Миколаївни.
У свою чергу директор Будинку дитячої творчості Мирослава Олійник почесним гостям Валерію Немировському, Ігорю Ярошу, Ларисі  Білозір, генеральному директору ТОВ «АК «Зелена долина» Юрію Морозу та  меценату, директору ФГ «Агат - Поділля» Олександру Калинчуку вручила  подяки за всебічну підтримку закладу, за турботу про дітей – наше майбутнє і книгу «Літопис майбутнього. Творчість та мистецтво», що видана в Києві до 30-річчя Незалежності України, в якій окремі сторінки присвячені ансамблям «Шарм» та «Імпульс» Томашпільського селищного будинку дитячої творчості.
  А далі на сцені одна за одною оживали картинито подільських весняних хороводів ( «Вербиченька)», то бушувала «Морська стихія» (старша група ансамблю «Шарм»), то «Пірати Карибського моря» брали на абордаж корабель (мол. група «Імпульс»), то злетілись на острів «Райські пташенята» (мол.група «Шарм»), аби погрітися під  променями лагідного сонечка («Поціловані сонечком, середня гр. «Шарм»), помилуватися красою «Русалоньок» (сер. група «Імпульс»),врешті «Чарівний годинник» (мол. група «Імпульс») сповістив про початок «Нічної феєрії» (ст. група «Імпульс»). Завершилася танцювальна програма хореографічною композицією  «Невгамовні пінгвінята», яку виконали вихованці молодшої групи ансамблю «Шарм» - переможці Міжнародного багатожанрового фестивалю мистецтв «Юла Арт Фест»,який проходив дистанційно в Харкові, володарі грі-прі цього конкурсу.
  Чудово прикрасили концертну програму своїми сольними номерами – перлинками юні танцівниці Оля Катеринчук ( «Barbie girl»),  Аліна Слободянюк («Мрії ангела»), досвідчені танцівниці, вихованки ансамблю «Шарм» Марійка Олійник і Христинка Грабчак («Peorple help the peorple») та випускниця ансамблю «Шарм» Марійка Олійник  (танець «Хвилі життя»).  Всіх учасників концертної програми відзначено грамотами дирекції Будинку дитячої творчості.
 За велику працю, вкладену в справу навчання, виховання, в успіхи, яких досягли юні танцюристи, дякували Мирославі Андріївні та Катерині Сергіївні батьки вихованців та вручили їм розкішні квіти. Браво, наставники! Молодці, діти! Нових вам успіхів і перемог!!!