Відділ соціального захисту Томашпільської селищної ради повідомляє про проведення підготовчих курсів зі стипендійним забезпеченням для молоді з тимчасово окупованих територій та лінії зіткнення.

Дата: 16.06.2021 12:01

За ініціативи Президента України, 03 липня 2020 року Верховною Радою України внесено зміни до Закону України "Про вищу освіту", якими, зокрема, встановлено, що особи, місцем проживания яких є тимчасово окуповані території окремих районів Донецької та Луганської областей, територія населених пунктів на лінії зіткнення, тимчасово окупована територія Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, можуть за бажанням разово скористатися правом на безоплатне навчання зі стипендіальним забезпеченням на підготовчих курсах закладів вищої освіти (далі - ЗВО) з наступним вступом до відповідних закладів.

Постановою Кабінету Міністрів України від 21 квітня 2021 р. № 383 затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення реінтеграції молоді з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей, тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя

(Порядок)