До уваги отримувачів житлових субсидій у грошовій безготівковій формі!

Дата: 22.06.2021 16:35

Відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 (зі змінами), після закінчення опалювального сезону залишки коштів на рахунку для виплати житлової субсидії,

відображені на облікових записах одержувачів житлової субсидії, які утворилися станом на  1 червня, будуть виплачуватися одержувачам житлових субсидій АТ “Ощадбанк” шляхом перерахування таких коштів на поточні рахунки зазначених осіб, відкриті в АТ “Ощадбанк”.

Тобто, якщо заявник отримував субсидію у грошовій безготівковій формі та споживав комунальні послуги в опалювальний період 2020-2021 років на суму меншу за розмір субсидії, то на кінець опалювального сезону на його особистому обліковому записі в Ощадбанку залишаться невикористані кошти житлової субсидії.

Усі, хто користувався грошовою безготівковою субсидією в минулому опалювальному періоді, зможуть отримати відповідні кошти до грудня поточного року.  Тим, хто має рахунок в Ощадбанку, вони надійдуть протягом червня 2021 року, а хто не має його, мусить відкрити, щоб отримати гроші, зекономлені протягом минулого опалювального періоду.

За інформацією щодо наявності залишку зекономлених коштів або питання їх перерахування та отримання, одержувачам житлових субсидій необхідно звертатися до центрального відділення АТ “Ощадбанк”, розташованого за адресою: смт Томашпіль, вул. Ігоря Гаврилюка, 15 або за безкоштовним телефоном “гарячої лінії” АТ “Ощадбанк” (0 800 21 08 00).