Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» під гаслом «Здорові немовлята»

Дата: 12.07.2021 11:29

По всіх регіонах України вже 16 років поспіль проходить Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» під гаслом «Здорові немовлята». 11 липня 2021 року Комунальною установою «Центр надання соціальних послуг»  було проведено захід в рамках  Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» у Томашпільській ТГ, до проведення акції також долучився «Центр культури і дозвілля» Томашпільської селищної ради, та наші талановиті дівчатка Іринка Кривов’яз і Алінка Слободянюк, які супроводжували акцію своїми співочими голосами .

Метою цьогорічної акції  є збір коштів для закупівлі неонатального медичного обладнання для дитячої лікарні/відділень медичних закладів області. Новонароджені   діти потребують особливого догляду  та безпеки. Саме від того як ми забезпечимо своєчасну діагностику передчасно народженим дітям або дітям з різними патологіями та вадами, залежить, яким буде здоров’я населення нашої країни. Потурбуватись про безпеку та здоров’я малюків, зробивши благодійний внесок- це те найменше, чим ми можемо допомогти дітям.

За результатами проведення акції лічильною комісією,  до складу якої ввійшли працівники центру, будинку культури та незалежний експерт – житель громади  Загродський Михайло Антонович, було зібрано дві тисячі чотириста тридцять дев’ять гривень п’ятдесят копійок. Нагадуємо що акція триває до 30 вересня 2021 року, далі усі кошти будуть перераховані на придбання медичного обладнання.
Дякуємо усім хто долучився до акції.