Про скликання позачергової 10 сесії 8 скликання Томашпільської селищної ради № 193 від 14 липня 2021 року

Дата: 15.07.2021 16:33

Відповідно до ч.5 статті 46 та ч.8 п.4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», регламенту Томашпільської селищної ради

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. СКЛИКАТИ 10 позачергову сесію 8 скликання на 16 липня 2021 року о 10-00 год.

2. Сесію провести в адміністративному будинку № 2, пл.Тараса Шевченка, 4 в залі засідань II поверх з наступним порядком денним:.

1. Про внесення змін до рішення 2 сесії селищної ради 8 скликання від 21.12.2020 року № 55 «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Томашпільської селищної ради на 2021 рік»   (Шпикуляк М.М.)
2.
    Про затвердження Програми відшкодування різниці в тарифах на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для споживачів Томашпільської територіальної громади  в 2021 році (Моставлюк В.О., Шпикуляк М.М.)
3.    Про відшкодування різниці в тарифах для населення  на послуги
водопостачання та водовідведення за I-й ІІ-й квартали 2021 року КП «Томашпільводоканал» (Моставлюк В.О., Шпикуляк М.М.)
4.    Про внесення змін до рішення 2 сесії 8 скликання селищної ради від 21.12.2020 року №56 «Про бюджет Томашпільської селищної територіальної громади на 2021 рік» (02512000000)   (Шпикуляк М.М.)
5.    Про затвердження звіту про виконання бюджету Томашпільської селищної територіальної громади за І півріччя 2021 року (Шпикуляк М.М.)
6.    Про створення Томашпільського інвестиційного комунального підприємства  (Моставлюк В.О.)

7.  Про затвердження розпоряджень селищного голови  (Моставлюк В.О.)
8.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки («МК Проєкт +»)
9.    Про розгляд заяви гр. Збрищака Дмитра Володимировича про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність
10.    Про розгляд заяви гр.  Лозової Ольги Василівни про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки
11.    Про розгляд заяви гр.  Лозового Василя Івановича про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки
12.    Про розгляд заяви гр.  Слободянюк Марії Григорівни про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки
13.    Про розгляд заяви гр.  Зінєва Михайла Вікторовича в інтересах неповнолітнього  Зінєва Ярослава Михайловича про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки
14.    Про розгляд заяви гр.  Зінєва Михайла Вікторовича про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки
15.    Про розгляд заяви гр.  Зінєва Миколи Вікторовича про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки
16.    Про розгляд заяв щодо надання громадянам, що проживають на території Томашпільської ТГ та України, земельних ділянок площею до 2,00 га на території Томашпільської селищної ради за межами населеного пункту для ведення особистого селянського господарства (згідно зі списком):
-    Беріла Артема Степановича, с.Липівка, вул.40-річчя Перемоги,28;
-    Бєріл Ірини Степанівни, с.Липівка, вул.40-річчя Перемоги,28;
-    Беріл Катерини Василівни, с.Липівка, вул.40-річчя Перемоги,28;
-    Царій Галини Юхимівни, смт.Томашпіль вул.Миру,10;
-    Мельник Катерини Володимирівни, с.Кислицьке, вул.Центральна,73
17.     Різне

3. На сесію запросити: депутатів Томашпільської селищної ради, старостів старостинських округів.

Селищний голова                                                                 В.Ф.Немировський