НОВИНИ СПОРТУ

Дата: 21.07.2021 15:50

Минулими вихідними у м. Могилів – Подільський проходив відкритий чемпіонат Вінницької області з шахів за   участю 21 команди, до складу яких входили найсильніші спортсмени області та України. Команду Томашпільської територіальної громади представляли на турнірі Володимир Павловський, Павло Барчишин, Василь Поштар та Олександр Гіроль. І хоч наші шахісти не посіли призових місць, але обіграли декілька сильних команд.

***
На чемпіонаті району з пляжного гандболу, який відбувся в смт. Крижопіль минулої суботи, наша команда в складі Ігоря Коханського  з Комаргорода та  Сергія Антонова  з Кислицького виборола бронзові нагороди.

***
На чемпіонаті України з легкої атлетики серед ветеранів у м. Дніпро томашпільчанин Григорій Слободян виборов срібну медаль на дистанції 5 км. Вітаємо нашого чемпіона і бажаємо нових спортивних перемог!