Запрошуємо до участі у виставці «АГРО - Вінниця»

Дата: 26.08.2021 13:30

Вінницька обласна рада повідомляє , що з 7 по 9 вересня 2021 року з 9.00 до 18.00 години проходитиме сільськогосподарська виставка «АГРО - Вінниця» на базі аеропорту «Вінниця». Понад 200 учасників виставки, серед яких представники українських і світових виробників сільгосптехніки й устаткування, презентуватимуть найсучасніші технології та інноваційні рішення, що впливають на інтенсивний розвиток агробізнесу.

З цією метою заплановані масштабні польові демонстрації роботи техніки, демо-покази сільськогосподарських машин. Виставку організовує ТОВ «ТД «Промфінінвест» - організатор найбільшої агропромислової виставки в Україні «АГРО» - за підтримки Вінницької обласної ради та Вінницької міської ради. Запрошуємо взяти участь у виставці «АГРО-Вінниця», яка позиціонується як ефективна платформа для демонстрації найновіших досягнень в галузі сільського господарства та сучасних аграрних технологій.