Україна вшановувала пам'ять загиблих у боях за незалежність, територіальну цілісність і суверенітет своїх захисників.

Дата: 30.08.2021 09:50

29 серпня 2021 року Україна вшановувала пам'ять загиблих у боях за незалежність, територіальну цілісність  і суверенітет своїх захисників. Урочистості в рамках державного відзначення Дня пам’яті відбулися в Томашполі. В них узяли участь селищний голова Валерій Немировський, керівники установ, організацій територіальної громади, учасники АТО/ООС, вихованці Томашпільської ДЮСШ, що займаються в клубі рукопашного бою, разом з тренером Сергієм Водянюком, батьки наших загиблих героїв – земляків, жителі селища.

Учасники заходу вшанували пам'ять воїнів,  загиблих під Іловайськом 29 серпня 2014 року. Селищний голова подякував усім воїнам – атовцям за відданість військовій присязі, мужність, проявлені в захисті України, її суверенітету і територіальної цілісності,  в знак вдячності вручив квіти учаснику боїв під Іловайськом Олександру Жарію. Пісню воїнам –атовцям і зокрема Сашкові Жарію подарував їхній побратим Олександр Васильківський, а вірш «Лист воїну – атовцю» прочитала Олександра Скороход, учениця Томашпільської ЗОШ – гімназії.
  Літію за загиблими воїнами звершив митрополит Вінницький і Барський Православної церкви  України владика Симеон. Учасники урочистостей поклали квіти до пам’ятного знака «Борцям за свободу і незалежність  України»