Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 10.09.2021 15:07

08 вересня 2021 року  відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті  Томашпільської селищної ради. Члени  комісії під головуванням Годного В.П., першого заступника селищного голови,  розглянули  важливе питання про надання неповнолітній дитині статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, та встановлення над нею піклування. Вони також  затвердили  індивідуальний план соціального захисту дитини, яка перебуває в складних життєвих обставинах та   обговорили постанову Кабінету Міністрів України   від 20 серпня 2021 року № 893 «Деякі питання захисту прав дитини та надання послуги патронату над дитиною».

По питаннях порядку денного комісії інформувала начальник служби у справах дітей Оксана Ярош.