З щасливим поверненням!

Дата: 15.09.2021 08:26

У складі зведеного загону поліцейських Вінниччини повернувся зі Сходу України капітан поліції, інспектор-черговий чергової частини відділення поліції №2 Тульчинського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Євген Обертун, який два місяці виконував завдання з охорони публічної безпеки та порядку вже другий раз за період своєї служби в поліції.

14 вересня у відділенні поліції № 2 бійця урочисто зустріли керівництво, колеги, друзі та дружина Богдана та синочки Іванко та Ілля.  Як повідомили у відділенні поліції, завдання, що покладаються на працівників поліції в зоні ООС, залишаються незмінними – протидія злочинності та підтримання правопорядку в зоні проведення Операції об’єднаних сил. Зокрема, правоохоронці несуть службу на блок-постах, аби завадити ввезенню на підконтрольну територію зброї, вибухівки, відпрацьовують населені пункти з метою запобігання вчинення правопорушень та забезпечення безпеки людей.