17 вересня – День рятувальника в Україні

Дата: 17.09.2021 11:29

Шановні працівники пожежної охорони, аварійно – рятувальних служб     та інших спеціальних формувань!
Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем рятувальника в Україні, святом, що стало належною оцінкою вашої нелегкої, а часто й небезпечної роботи. Ви -  справжні охоронці людського життя, матеріальних  надбань, наділені  сильним духом і загартовані випробуваннями.

Щоденно зустрічаючись в непримиренному бою з природними катаклізмами чи надзвичайними ситуаціями, ліквідовуючи наслідки небезпечних ситуацій природного чи техногенного характеру, захищаючи життя і здоров’я людей, ви мужньо долаєте труднощі, заслуговуєте на велику шану,  повагу й подяку  від інших.
  Шановні рятувальники! Від усієї душі дякую вам за  вашу сміливість, вірність обов’язку, постійну бойову готовність при несенні  служби. Міцного  здоров’я вам і вашим родинам, благополуччя і сімейного щастя, наснаги в роботі, витримки  і подальших успіхів у нелегкій, але такій потрібній праці.

Селищний голова                      Валерій НЕМИРОВСЬКИЙ