Засідання виконкому селищної ради відбулося

Дата: 23.09.2021 14:53

У засіданні виконкому Томашпільської селищної ради, яке відбулося 23 вересня 2021 року, взяли участь 24 члени виконкому із 26 та запрошені. На засіданні головував селищний голова Валерій Немировський. Було розглянуто 29 питання порядку денного.

Так першим члени виконкому прийняли рішення щодо внесення змін до рішення 2 сесії селищної ради 8 скликання від 21.2 2020 року №56 «Про бюджет Томашпільської селищної територіальної громади на 2021 рік». Зі змінами присутніх ознайомила начальник фінансового управління  селищної ради Наталія Щербата.
  Далі було розглянуто питання про участь селищної ради в реалізації експериментального проєкту, рекомендованого  Постановою КМУ №817  Центрам надання соціальних послуг територіальних громад  задля сприяння вразливим групам населення, якими подано документи на отримання державної соціальної допомоги, з метою виявлення впливу соціальних послуг на їх економічне становище та  апробації інтегрованої моделі на місцях. Затверджено план роботи виконавчого комітету селищної ради на 4 квартал 2021 р., а також поточні індивідуальні технологічні нормативи використання питної води для комунального підприємства «Липівка».  Члени виконкому дали згоду на  надання дитині статусу дитини, позбавленої батьківського піклування,  та встановлення над нею піклування. На квартирний облік (загальний) при виконкомі селищної ради взято гр. Ревтюх О.А. (с. Пеньківка).
Розглянуто й прийнято відповідні рішення  з інших питань порядку денного, зокрема  щодо присвоєння адресних номерів,  виділення матеріальної допомоги на лікування та  через втрату близьких родичів.    Розглянуто заяву громадянки с. Паланка  щодо призначення компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі.