Інформація Держпродспоживслужби

Дата: 24.09.2021 10:55

За інформацією Держпродспоживслужби в дитячих садочках Томашпільської ОТГ було відібрано 17 проб питної води, з яких  4 не відповідали нормативним значенням по мікробіологічним показникам (загальним коліформам та/або загальному мікробному числу). По санітарно-хімічним показникам не відповідала 1 проба (водневий показник рН).

У навчальних закладах було відібрано 15 проб питної води, з яких не відповідали вимогам по мікробіологічним показникам  3 проби - загальні коліформи та/або загальне мікробне число.
    Через незадовільну якість питної води, на адресу керівника відділу освіти та всіх керівникам навчальних закладів, в яких вода не відповідала вимогам направлено листи, де вказано про необхідність забезпечення проведення інтенсивного промивання внутрішніх водопровідних мереж закладів та організацію повторних лабораторних досліджень.
    Після вжиття відповідних заходів, вода з навчальних закладів направлена  в акредитовану лабораторію для проведення повторних досліджень.
   За результатами повторних досліджень, вода у всіх навчальних закладах відповідає нормам.