30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек

Дата: 29.09.2021 15:39

Шановні працівники бібліотек, ветерани бібліотечної справи,
      вірні збирачі духовних скарбів, провідники у світ нового і незвіданого!
  Прийміть щирі вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек – свята, що засвідчує глибоку повагу нашого народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а ще визнання історичної ролі бібліотек в його житті.

І сьогодні, в час новітніх технологій, бібліотеки залишаються важливими інформаційними, культурними, освітніми закладами, роблять свій неоціненний внесок у розвиток держави, сприяють розбудові громадянського суспільства. Саме бібліотекарі допомагають читачам бути обізнаними в сучасних проблемах, пізнавати реальну картину світу. Нині бібліотеки є тими інформаційними ланками, які поєднують читачів і управлінські структури, роблять діяльність органів влади прозорою і відкритою для населення. Подальший розвиток бібліотечної справи – це запорука розвитку суспільства.
  Бажаю вам, шановні бібліотекарі, творчої наснаги, міцного здоровя, успіхів у вашій високій  просвітницькій справі, щастя й добра в родинах, а ще віри, надії, любові і мудрості у виконанні  благородної місії на користь рідної України.
Селищний голова                        Валерій НЕМИРОВСЬКИЙ