1жовтня – Міжнародний день людей похилого віку, День ветерана

Дата: 01.10.2021 13:54

Шановні жителі Томашпільщини, представники старшого покоління!
Щиро  вітаю вас з Міжнародним днем людей поважного віку та Днем ветерана. Нзько схиляю голову  перед Вами за той величезний вклад у розвиток нашої громади, який кожен з Вас вніс  за роки сумлінної праці, за доброту, людяність і мудрість, якими Ви щедро ділилися з наступними поколіннями нашої країни.

Чимало випробувань, болю і втрат довелося пережити Вам та зберегти гідність, віру і любов до життя. бути вашими послідовниками – для нас велика честь і відповідальність. Тому піклування про Вас, людей поважного віку –справа всього нашого суспільства, адже саме Ви зберегли для наснайкращі національні традиції, навчили долати труднощі, бути достойними свого краю і країни.
Нехай осіння пора, в яку Ви вступили, буде світлою і лагідною, сповненою душевного тепла, зігрітою увагою і турботою рідних і близьких. Довгих і щасливих Вам років життя  і будьте здорові, радійте успіхам  дітей, онуків і правнуків. Миру Вам, оптимізму та благополуччя!

З повагою селищний голова                  Валерій НЕМИРОВСЬКИЙ