3 жовтня – День працівників освіти

Дата: 01.10.2021 14:00

Шановні педагоги, працівники освітніх закладів Томашпільщини, ветерани педагогічної праці!
Щороку на початку жовтня ми вшановуємо вас, тих, хто вибрав своїм покликанням одну з найбільш важливих і потрібних професій на землі - професію вчителя!Учитель - це більше, ніж професія, вчитель - це покликання.

Цінність копіткої праці педагога безмежна і заслуговує високої поваги, адже від Вашої діяльності залежить, яким буде наступне покоління, Ви формуєте майбутнє нашої країни. Крім знань і життєвого досвіду, передаєте учням частину своєї душі, розкриваєте їх індивідуальні здібності,  виховуєте гідних громадян і патріотів.
Ми гордимося вчителями нашої громади, які успішно освоюють сучасні технології, сміливо впроваджують їх у шкільну практику, постійно удосконалюються в професії, підтверджуючи свою високу майстерність і професіоналізм.
Спасибі Вам, дорогі вчителі, за безцінну та самовіддану працю, за те, що вмієте поєднувати відданість високим ідеалам, вірність кращим традиціям педагогіки і готовність крокувати в ногу з часом, ведучи за собою своїх учнів.
Нехай невичерпною буде Ваша творчість і ентузіазм, нехай ніколи не покидають Вас прагнення вчити і вчитися, творити і підкорювати нові вершини професійної майстерності. Здоров'я Вам і творчих успіхів на довгі роки.
Зі святом!
Селищний голова                               Валерій НЕМИРОВСЬКИЙ