Просвітницька робота з школярами триває

Дата: 06.10.2021 16:55

Відповідно до плану заходів стосовно проведення інформаційних компаній щодо обізнаності населення з питань протидії торгівлі людьми, на території Томашпільської територіальної громади завідувачем відділення соціальних служб КУ «Центру надання соціальних послуг» Мирославою Хохловою та фахівцем із соціальної роботи Інною Добрянською спільно із суб’єктами соціальної роботи - начальником відділу правопросвітництва  та надання безоплатної правової допомоги Томашпільського  МЦ з надання БВПД  Альвіною Пилипчук та інспектором  ЮПСП Тульчинського райвідділу поліції ГУ НП у Вінницькій області  капітаном поліції  Іваном Малим   6  жовтня  2021 року на базі Вапнярківської та Кислицької шкіл проведено групові заходи на тему «Що таке торгівля людьми».

Під час заходу, в якому взяли учні 6-9 класів (всього 50 дітей), дітям демонстрували соціальний мультфільм «Дві маленькі дівчинки». Школярів  ознайомили із законодавством України щодо протидії торгівлі людьми , їм надано інформацію про види та етапи торгівлі людьми , а також розглянуто питання булінгу серед підлітків.  По закінченню зустрічі дітям роздано інформаційні буклети на відповідну тематику.