Просвітницька робота з школярами триває

Дата: 19.10.2021 15:45

Відповідно до плану заходів стосовно проведення інформаційних компаній щодо обізнаності населення з питань протидії торгівлі людьми, на території Томашпільської територіальної громади завідувачем відділення соціальних служб КУ «Центру надання соціальних послуг» Мирославою Хохловою та фахівцем із соціальної роботи Тетяною Мельник  спільно із інспектором  ЮПСП Тульчинського райвідділу поліції ГУ НП у Вінницькій області  капітаном поліції  Іваном Малим на базі Рожнятівської  та Пилипи Борівської шкіл проведено групові заходи на тему «Що таке торгівля людьми».

Під час заходу дітям демонстрували соціальний мультфільм «Дві маленькі дівчинки», ознайомили із законодавством України щодо протидії торгівлі людьми ,надали інформацію про види та етапи торгівлі людьми . Як виявилося для дітей це дуже актуальна  тема, адже вони з цікавістю слухали виступаючих, йшли на контакт та задавали запитання. Участь у заходах взяли учні 6-11 класів (всього 49 дітей).По закінченню зустрічі дітям роздано інформаційні буклети на відповідну тематику.