З професійним святом!

Дата: 29.10.2021 10:15

День автомобіліста і дорожника встановлений Указом Президента України від 1993 року. Це професійне свято працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства відзначається щорічно в останню неділю жовтня.
 Шановні автомобілісти та дорожники Томашпільської територіальної громади, ветерани служби!
Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята — Дня автомобіліста і дорожника!
Щиро вітаю вас усіх із професійним святом, усіх, чиє життя пов’язане з дорогою: водіїв, ремонтних робітників, інженерно-технічних працівників, керівників підприємств і підрозділів автомобільного транспорту, приватних підприємців, усіх, від кого залежить комфорт та безпека пасажирів, своєчасність здійснення перевезень, успішний розвиток галузей народного господарства.
Своєю невтомною працею ви робите вагомий внесок у розвиток як України в цілому, так і нашого рідного краю. Ваша робота має виняткове значення. Саме від стану доріг та вашої злагодженої роботи залежить якість та своєчасність забезпечення потреб громадян, економіки та соціальної сфери територіальної громади.
Зичу вам міцного здоров’я, сімейного благополуччя, подальшої успішної та безаварійної роботи, невичерпної енергії, нових досягнень, яскравих емоцій, зеленого світла на автошляхах. Нехай усі ваші дороги  ведуть тільки до успіху!

Селищний голова                                  Валерій Немировський