З 18 листопада Вінниччина - у «червоній » зоні

Дата: 17.11.2021 11:17

Шановні жителі Томашпільської територіальної громади та гості нашого краю! Доводимо до вашого відома, що відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 15.11.2021 року № 45 та рішення Вінницької обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 16.11.2021 року № 23, враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 року № 1236 з 00.00 год 18.11.2021 року по всій Вінницькій області  вводиться «ЧЕРВОНИЙ» рівень епідеміологічної небезпеки.

Заборони та обмеження, які  будуть діяти, зазначені в таблиці Міністерства охорони здоров’я України (додається).  Звертаємо вашу увагу на те, що дані обмеження  та заборони не діятимуть, якщо 100 % працівників та відвідувачів, будуть мати «зелені» COVID-19  сертифікати про повний курс вакцинації проти  COVID-19 , цифровий сертифікат про негативний результат тесту на коронавірус чи про одужання.