Захисту прав дітей – особлива увага

Дата: 26.11.2021 15:28

На засіданні комісії з питань захисту прав дитини при виконкомі селищної ради, яка відбулася 25 листопада 2021 р. під головуванням селищного голови Валерія Немировського, розглянуто 4 питання, що стосувалися долі дітей. З кожного питання грунтовні роз’яснення надала начальник служби у справах дітей селищної ради Оксана Ярош.

Так  прийнято рішення про доцільність влаштування до КНП «Тульчинський обласний спеціалізований будинок дитини» новонародженої дитини. Після всебічного обговорення заяви про надання висновку органу опіки та піклування селищної ради про доцільність позбавлення батьківських прав громадян, які ухиляються від виконання батьківських обов’язків, за участю заінтересованих осіб члени комісії підтримали рішення про надання  висновку про позбавлення батьківських прав щодо 3-ох дітей.
Комісія  затвердила індивідуальні плани соціального захисту дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах, та дітей, які залишилися без батьківського піклування.