З Днем адвокатури України

Дата: 17.12.2021 16:14

Шановні адвокати! Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем адвокатури,яке відзначається 19 грудня.
За своєю природою адвокатура є одним з інструментів демократичного суспільства, оскільки виконує найважливішу цивільну функцію — захист прав і законних інтересів громадян та юридичних осіб.

Бажаємо Вам успіху і натхнення в роботі, щоб Ваша праця завжди була почесною та оціненою суспільством, а держава надавала достатні умови і гарантії для належного ведення професійної діяльності!
Нехай Святий Миколай завжди оберігає Вас та Ваші родини, даруючи щастя і радість, міцне здоров'я, мир і спокій на нашій Україні.
З повагою селищний голова   Валерій НЕМИРОВСЬКИЙ, старости  старостинських  округів Томашпільської територіальної громади