Привітали з Новим роком та Різдвом Христовим

Дата: 31.12.2021 12:41

У передень Нового року в актовій залі селищної ради зібралися керівники установ, організацій, підприємств Томашпільської громади, працівники апарату, запрошені, яких з Новоріччям та різдвяними святами привітав селищний голова Валерій Немировський. В його вітанні прозвучали щирі напутні настанови на рік наступний, вдячні слова за наполегливу працю в році, що минає. Всіх присутніх вітали також перший заступник селищного голови Віталій Годний та заступник Іван Німерчук.

А далі слово взяли гуртківці Томашпільського селищного будинку дитячої творчості та директор закладу Мирослава Олійник, вихованці секції рукопашного бою Томашпільської ДЮСШ та її тренер Сергій Водянюк, учні Томашпільської музичної школи (викладачі Лариса Міщанчук, Євген Юзвак, Валентина Віцькова) і народна хорова капела «Відлуння» (керівник Марія Дейдиш), у виконанні яких прозвучали народні колядки, щедрівки і просто вітання з Новоріччям та Різдвом Христовим. Всім  учасникам віншування селищний голова вручив солодкі подарунки. А на закінчення дійства всі його учасники  і присутні в залі заспівали щедрівку «Нова радість стала».