Задзвеніли срібні дзвони в Україні!

Дата: 21.01.2022 14:19

Шановні томашпільчани, жителі Томашпільської територіальної громади!
  Україна 22 січня щорічно святкує День Соборності України. Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України,  що у нас єдина держава і ми - єдиний народ! Історична  подія, яка відбулася на Софійському майдані Києва  22 січня 1919 року, ознаменувала собою здійснення  віковічних  мрій багатьох поколінь українців. Адже соборність нашої держави означає цілісність нашої землі та єдність наших прагнень на шляху до розбудови квітучої  і заможної України.

Тож прийміть щирі вітання з Днем Соборності. Зичимо  міцного здоров’я вам, шановні земляки, щастя, добра і любові, наснаги, злагоди, натхнення, успіхів у праці та нових здобутків і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!
В єдності – наша сила! Миру вам і Божої благодаті!  Слава Україні!

З повагою селищний голова Валерій Немировський, депутати, члени виконкому селищної ради, старости старостинських округів територіальної громади