З ювілеєм!

Дата: 21.01.2022 15:36

Сьогодні свій ювілейний день народження відзначає  Іван Іванович Заяць – староста Стінянського старостинського округу, член виконкому Томашпільської селищної ради, шанована в громаді людина, відповідальний керівник, люблячий чоловік, батько і дідусь.
 Турботливо, по-синівськи піклується він про свою мальовничу маленьку батьківщину – рідне село, завжди виважено, відповідально та професійно приймає рішення, прагне ніколи не залишати поза увагою проблеми своїх односельчан, уважно вислухає, допоможе чи просто дасть хорошу пораду. Цим заслужив повагу у людей.

Шановний Іване Івановичу! Прийміть наші щирі вітання з днем народження! Нехай наступні роки принесуть Вам лише радість, хай не підводить здоров’я, а рідні і друзі будуть завжди поруч. Хай доля буде прихильною, а удача супроводжує скрізь і всюди.  Добра і щастя, миру і спокою Вам на многії літа!
Життєва дорога хай повниться світлом,
Цілющі джерела здоров’я дають,
На многії літа з калиною й хлібом
Зозулі на щастя й добробут кують.
Хай здійсняться мрії, хай здійсняться плани,
На друзів, роботу нехай Вам щастить.
А добре серце біль не потривожить,
І Бог милосердний  нехай Вас  хранить.
Від імені  селищного голови Валерія Немировського, членів виконкому селищної ради, колег - старост старостинських округів Томашпільської територіальної громади привітали ювіляра перший заступник селищного голови Віталій Годний та секретар селищної ради Оксана Потуторовська та вручили йому подарунок. З днем народження!