Дата: 25.01.2022 12:23

Відповідно до розпорядження селищного голови Валерія Немировського від 24 січня 2022 р. скликано позачергову 21 сесію Томашпільської селищної ради 8 скликання. На порядок денний винесено 8 питань, які потребували невідкладного розгляду, чим і зумовлене проведення позачергової сесії і в такому випадку ніякого порушення Регламенту Томашпільської селищної ради нема. Що й роз’яснив депутатам начальник відділу юридичного і кадрового забезпечення селищної ради Андрій Щербатий. На сесію зареєструвалися 14 депутатів із 26 – ти обраних.

Також у сесії взяли участь запрошені: перший заступник селищного голови Віталій Годний, начальник фінансового управління селищної ради Наталія Щербата, начальник відділу соціально-економічного розвитку, ЖКГ та земельних ресурсів Павло Кушнір. Вів засідання сесії селищний голова Валерій Немировський. Депутати розглянули всі запропоновані питання і прийняли по них відповідні рішення. В «Різному» селищний голова та директор КНП «Центр ПМСД селищної ради» Андрій Щербатий ознайомили присутніх із станом захворюваності на коронавірус в громаді.