Шановні жителі Томашпільської територіальної громади!

Дата: 16.03.2022 10:55

Сьогодні минає 78 років, як військами ІІ-го Українського фронту під керівництвом маршала Конєва, було звільнено нашу територію від німецько-фашистських загарбників. 971 день тривала принизлива окупація ворогом нашого краю. У двобої з фашистськими окупантами за перемогу у другій світовій війні віддали своє життя 5600 жителів Томашпілля. Той весняний визвольний березень, тих, хто виніс на своїх плечах всі труднощі війни, ми пам’ятаємо, як  пам’ятаємо і те, якою ціною виборювався мир. Ми вшановуємо їхній подвиг заради життя на землі.

Подвиг наших батьків, дідів і прадідів надихає нас сьогодні в новітній битві з підступним  жорстоким ворогом – російським агресором, що розв’язав на українській землі смертельну криваву війну, війну, що  і  більше як  80 років тому, несе  нашим мирним людям кровопролиття, смерть, руїни, сльози. Віримо, що сили добра, любові до життя, прагнення миру і права жити вільно на своїй Богом даній землі без чужинців-ворогів переможуть! Україна –була і  є! Україні – бути повіки віків! Слава Україні і її народові!
Селищний голова                              Валерій Немировський