Відбулося засідання виконкому селищної ради

Дата: 12.04.2022 14:07

У черговому засіданні виконкому Томашпільської селищної ради, що відбулося 12 квітня 2022 року, взяли участь 24 членів виконкому із 26 та запрошені, які підготували інформацію з ключових питань, внесених до порядку денного. Головував на засіданні селищний голова Валерій Немировський. На засіданні члени виконкому внесли зміни до рішення 23 сесії селищної ради № 2559 від 15.02.2021 року «Про Програму підготовки територіальної оборони та місцевого населення до участі в русі національного спротиву на території Томашпільської селищної ради на 2022 – 2025 роки» ( інформував перший заступник селищного голови Віталій Годний), а також до рішення 18 позачергової сесії селищної ради № 2088 від 23.12.2021 р. «Про бюджет Томашпільської селищної територіальної громади на 2022 рік (0251000000)» (інформувала начальник фінансового управління селищної ради Наталія Щербата).

Про організацію роботи із зверненнями громадян та дотримання вимог Закону України «Про звернення громадян» на підвідомчій території інформувала присутніх головний спеціаліст відділу загально - організаційного забезпечення селищної ради Аліна Сулима.. Членами виконкому прийнято рішення і щодо проведення заходів з попередження бездоглядності, профілактики правопорушень серед неповнолітніх на території громади, поліпшення становища дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в сім’ях опікунів та піклувальників (інформацію з цих питань надала начальник служби у справах дітей Оксана Ярош). Розглянуто питання про виділення одноразової грошової допомоги громадянам, що хворіють (Томашпіль, Гнатків, В.Русава, Рожнятівка, Вила), а також на поховання ( Томашпіль, Яланець, Горишківка). Згідно з рішеннями виконкому призначено компенсацію фізичним особам, які надають соціальну послугу з догляду на непрофесійній основі тощо. Загалом на засіданні виконкому розглянуто 27 питань і прийнято відповідні рішення.