Ювілейний день народження Ніни Степанівни Пацюк

Дата: 02.05.2022 11:03

Сьогодні свій ювілейний день народження відзначає Ніна Степанівна Пацюк – староста Раківського старостинського округу, багаторічний мудрий, принциповий, порядний керівник громади, палкий патріот рідного села, добра, щира, пряма людина, до думки якої прислухаються односельці, друзі, знайомі. А ще Ніна Степанівна – гарна дружина, любляча і турботлива бабуся, вірна подруга, яка за тисячею громадських турбот і справ уміє знайти час для спілкування з рідними, колегами – колишніми і теперішніми.

За плечима в Ніни Степанівни гарне трудове життя, яке вона присвятила людям. І тоді, коли протягом багатьох років сіяла добре, розумне і вічне, працюючи в Раківській школі, коли обралася депутатом сільської ради, а потім і головою місцевої сільської ради, і нині, коли очолила Раківський старостинський округ. Її енергії, наполегливості, ініціативності можна тільки по-доброму позаздрити, а досвіду – повчитися.
  В день ювілею прийміть, шановна  імениннице,  наші найкращі вітання і сердечні побажання міцного здоров’я, добра, благополуччя, миру, чистого неба і ясного сонця на довгі щасливі роки.
Нехай щоранку сонце входить в хату
І грають промені на сонячній хлібині,
Нехай – робота і нехай – турботи,
І небеса схиляються хай сині.
І колектив, з яким уже зріднилась,
І шана в ньому – доброти заслуга,
Зіниці карі, щоб веселку пили,
Й не знало серце прикрощів і туги.
Нехай сонечко ясне в дорозі Вам світить,
А в день іменин нехай друзі привітні
По келиху вип’ють у дружному колі
За мир, за любов і за Ваше здоров’я!
Селищний голова Валерій Немировський, старости старостинських округів Томашпільської ТГ, депутати та члени виконкому Томашпільської селищної ради