Не померкне пам'ять про війну

Дата: 09.05.2022 13:37

Пам'ять…  Вона нетлінна й вічна… Вона дивиться на нас із старих фронтових світлин, з тих речей, що їх зберігають колишні фронтовики. Вона не дає зникнути жодній героїчній сторінці історії боротьби з фашизмом і перемоги над ним. Нині з нами поруч   ще живуть ті, хто став частинкою цієї історії, хто  виборював для нас, для майбутніх поколінь право на життя, на мир і вільну працю.

Їх було мільйони, тисячі, сотні… А сьогодні в нашій громаді залишилося два фронтовики. Тож у День Перемоги за дорученням селищного голови Валерія Немировського ветеранів Другої світової війни Петра Сафоновича Войткова, що проживає в  с. Велика Русава, привітав староста Великорусавського старостинського округу  Володимир Хомяк, а Петра Мар’яновича Перстинського з Комаргорода – староста Комаргородського старостинського округу Олександр Чоботар. Тепло і приязно зустрічали старенькі вояки гостей, дякували за увагу та подарунки від селищного голови та депутата Верховної Ради України Лариси Білозір, які вручили їм представники місцевої влади.
І в серці заболіла давня рана. Згадались друзі, що травою вкриті…
Стає все менше їх на білім світі, начищені всі ордени й медалі –
Це звіти їхні, радощі й печалі, це та епоха, ці болючі рани.
Уклін вам, сивочолі  ветерани!
Війна та вже далеко, але пам'ять з нами, хоч ветеранів мало серед нас,
Та дні війни нам вічно пам’ятать.