Загинув, захищаючи незалежність і територіальну цілісність України

Дата: 20.06.2022 15:57

Живим коридором Томашпільська громада зустріла загиблого ГЕРОЯ- земляка Ігоря Бойка. Жалібна мелодія пісні «Пливе кача» лунала над селищем торкаючи болем кожне серце вдячних захисникові за мирний день, мирне небо над головою кожного  томашпільчанина.

Ігор Валерійович Бойко, уроджинець села Рожнятівка, 19 червня 1991 року народження, Він загинув  в бою за незалежність своєї Батьківщини 15 червня 2022 року під час виконання бойового завдання, біля села Орехово Донецької області, в наслідок вибухової травми. Загинув єдиний син, надія та опора батьків, не доживши до свого тридцяти одноріччя кілька днів.
Короткою була зустріч батьків, дружини, рідних, близьких, знайомих та односельчан на порозі рідного дому. Далі траурний кортеж вирушив до Меморіалу Слави де відбувся траурний мітинг за загиблим воїном.
У своєму виступі селищний голова Томашполя Валерій Немировський висловив глибокі співчуття родині воїна та подякував батькам за виховання сина-ГЕРОЯ, справжнього патріота, захисника України, якій він віддав найдорожче – своє молоде життя. Слова співчуття родині загиблого висловили і військовий комісар  першого відділення Тульчинського районного центру комплектування і соціальної підтримки Роман Сватко, директор Рожнятівської школи Галина Свентух, староста Рожнятівського старостинського округу Олена Вонсач.
Панахиду за загиблим відправили у храмі Різдва Пресвятої Богородиці.
Поховали Ігоря на місцевому кладовищі.
Вічна слава і вічна пам’ять ГЕРОЮ УКРАЇНИ!